Požičovňa áut Rai

 

Posledná objednávka: Mini Cooper S - klient zo Slovenska
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Audi Q8 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Škoda Fabia III Combi - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mercedes Brabus G - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Superb - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mini Cooper S - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: BMW 3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Mercedes A-Class - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: BMW 5 - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Karoq - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Skoda Octavia Scout - klient zo ŠvajčiarskaPosledná objenávka: Škoda Kamiq - klient zo ŠpanielskaPosledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes V-Class - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Audi RS Q8 - klient zo SlovenskaArray

Ako si uľahčiť parkovanie na letisku v Bratislave, Schwechate a iných mestách

Posledné roky je to večný problém, ktorý ešte stále nenašiel riešenie. Reč je o probléme s parkovaním. Či už máte vlastné alebo požičavné auto, určite ste aspoň raz zažili ten pocit, kedy ste v preplnenom meste nevedeli nájsť ani kúsok voľného miesta na zaparkovanie.

Ak by ste ho chceli, museli ste krúžiť dookola a pozorne hľadať kúsok voľného miesta. Prinajhoršom zaparkovať niekoľko stoviek metrov od miesta, kam ste išli, a potom ísť peši nielen tam, ale aj naspäť.

Ak cestujete niekde lietadlom, situácia nemusí byť o nič lepšia. Letiská síce majú vlastné parkoviská, sú ale platené a často plné. Zaparkovať niekoľko stoviek metrov od letiska a potom ísť peši s batožinou tiež nie je dvakrát najpohodlnejšie.

Je tu nejaká možnosť, ako sa starostí s parkovaním na letisku vyhnúť? Predstavte si, že áno.

Parkovanie si viete uľahčiť tým, že si prenajmete auto prostredníctvom autopožičovne, ktorá má svoju pobočku priamo na letisku. Ak ste napríklad z Bratislavy, auto vám vieme pristaviť aj na vami zvolenú adresu. Keďže naše autopožičovne sú aj v Bratislave aj Schwechate vozidlo nám odovzdáte na letisku a problém s parkovaním vám doslova zmizne. Nebudete musieť parkovať, pretože sa o to postará autopožičovňa. Jednoduché ako narátať do troch. Ideálne riešenie, ak potrebujete odvoz a zároveň si užiť komfort, ľahko odniesť svoju batožinu a netlačiť sa napríklad v autobuse.

Ak by ste sa chceli cítiť ako v bavlnke, v rámci prepravy na letisko vieme naším klientom  poskytnúť aj možnosť bezplatného transferu s naším šoférom.

Ak by ste napríklad prišli zo služobnej cesty alebo z dovolenky, náš šofér by na vás počkal v dohodnutú hodinu a odviezol by vás napríklad zo Schwechatu do Bratislavy. Oddýchnete si ta tak počas jazdy a v prípade potreby vybavíte dôležité telefonáty, ktoré ste nemohli zrealizovať počas letu.