Požičovňa áut Rai

 

Stránku si práve pozerá: 8 návštevníkov.
Posledná objednávka: Škoda Fabia - klient zo Slovenska
Posledná objednávka: Škoda Octavia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Fabia - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Audi Q8 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Škoda Fabia III Combi - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mercedes Brabus G - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Superb - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Mini Cooper S - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf Variant - klient z DánskaPosledná objednávka: BMW 3 - klient z TalianskaPosledná objednávka: Mercedes A-Class - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: BMW 5 - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: Škoda Karoq - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Skoda Octavia Scout - klient zo ŠvajčiarskaPosledná objenávka: Škoda Kamiq - klient zo ŠpanielskaPosledná objednávka: Škoda Kodiaq - klient zo SlovenskaPosledná objednávka: VW Golf - klient z HolandskaPosledná objednávka: Mercedes V-Class - klient z PoľskaPosledná objednávka: Audi A4 - klient z BelgickaPosledná objednávka: Audi A5 - klient z MaďarskaPosledná objednávka: Audi RS Q8 - klient zo SlovenskaArray

Čo potrebujete urobiť, aby ste si mohli prenajať auto v požičovni automobilov RAI

 

 • FYZICKE OSOBY

1. predloženie osobných dokladov OP, VP, prípadne cestovný pas - podmienka na prenájom je minimálny vek 21 rokov (pri vozidlách business triedy, vyššej triedy, luxusnej triedy, SUV a pri viacmiestnych vozidlách je minimálny vek prenájmu 25 rokov), šofér musí byť držiteľom vodičského preukazu min 1 rok. 

2. vyžadujeme predložiť pracovnú zmluvu, vstupku, vizitku, iný doklad preukazujúci Vaše zamestnanie k nahliadnutiu/ ak priletíte, preukážete sa Vašou letenkou.

3. záloha formou kreditnej karty / predautorizaciou, finančné prostriedky ostávajú na učte klienta, sú zablokovane počas prenájmu vozidla

4. Študenti vysokých škôl - študentské preukazy ISIC /vek vodiča od  21 rokov – podľa typu vozidla/

 

 • FIRMY A SPOLOČNOSTI

1. predloženie výpisu z OR + predloženie osobných dokladov OP, VP, prípadne cestovný pas

2. splnomocnenie od konateľa firmy ak osoba, ktorá preberá vozidlo nefiguruje vo výpise ako konateľ firmy

3. záloha formou platobnej karty / predautoriaciou, finančné prostriedky ostávajú na učte klienta, sú zablokované počas prenájmu vozidla

 

 • SZČO

1. predloženie osobných dokladov OP, VP, prípadne cestovný pas - podmienka na prenájom je minimálny vek 21 rokov (pri vozidlách business triedy, vyššej triedy, luxusnej triedy, SUV a pri viacmiestnych vozidlách je minimálny vek prenájmu 25 rokov), šofér musí byť držiteľom vodičského preukazu min 1 rok. 

2. predloženie dokladu o pridelení DIC, prípadne kópiu výpisu zo ZRSR

3. záloha formou platobnej karty / predautoriaciou, finančné prostriedky ostávajú na učte klienta, sú zablokované počas prenájmu vozidla

 

 • DôLEŽITÉ INFORMÁCIE
 • Prenájom vozidiel vyššej strednej, vyššej a luxusnej triedy je podmienený minimálnym prenájmom na 3 dni. 
 • Čakacia doba je účtovaná vo výške 15 Eur/hod. bez DPH. Čakanie do pol hodiny je akceptované. V prípade, že prilietate všetky poplatky, ktoré vzniknú nie Vaším zavinením si môžete uplatniť u leteckej spoločnosti.
 • Nájomca nesmie používať vozidlo bez písomného súhlasu k tlačeniu alebo vlečeniu automobilov, prívesov alebo iných predmetov.

 • V cene prenájmu nie sú zahnrnuté náplne a kvapaliny, klient je povinný dopĺňať: Voda do ostrekovačov, voda do chladiča, chladiaca kvapalina, olej do motora, ad blue

 

 • CENY ZA PRENÁJOM ZAHŔŇAJÚ
 • cestnú daň
 • poistenie posádky vo vozidle – poisťovňa KOOPERATÍVA
 • poistenie PZP – poisťovňa KOOPERATÍVA – generálna zmluva
 • havárijné poistenie vozidiel do štátov EÚ (výška spoluúčasti podľa triedy vozidla)
 • zabezpečenie servisných prác v našich zmluvných autorizovaných servisoch na území Slovenskej republiky
 • v prípade nehody preberáme administratívne riešenie poistných udalostí
  • V prípade nenáhlasenia škody spôsobenej na vozidle počas prenájmu a neprivolaním polície na miesto udalosti, bude účtovaná škoda nájomcovi v plnej výške poškodenia na aute
 • diaľničnú známku na území SR
 • Diaľničnú známku platnú pri prekročení hraníc cudzieho štátu je klient povinný bezodkladne zakúpiť pred vstupom do príslušného štátu.
  Kúpu tohto dokladu je potrebné zdokladovať pri vrátení vozidla

otváracie hodiny

PONDELOK – PIATOK od 08.00 hod. – 17.00 hod.

 

Storno podmienky - Výška storno poplatku:

V prípade zrušenia objednávky 1-7 dní pred odovzdaním vozidla je storno poplatok vo výške 100 % z celkovej ceny prenájmu.

Pri zrušení objednávky 8 – 14  dní pred odovzdaním vozidla je storno poplatok vo výške 50% z celkovej ceny prenájmu. - min. 100 eur.

Pri zrušení objednávky 15 dní a viac pred odovzdaním vozidla je storno poplatok vo výške 10% z celkovej ceny prenájmu. - min. 100 eur.

 

Spoločnosť RAI-INTERNACIONAL pracuje v celosvetovej sieti rezervacií.

 

PS: Máme záujem, aby klienti, ktorí si zaväzne objednajú auto, aby skutočne toto auto bolo rezervované pre ich potreby a na základe ich objednávky, aby sa mohli spoľahnúť, že auto, ktoré si objednali, skutočne dostanú.

Spoločnosť RAI-INTERNACIONAL robí maximum už 20 rokov k spokojnosti klientov.

V prípade storna si klient môžu uplatniť 100%  výšku storno poplatku  v období nasledujúcich 12 mesiacov.

V rámci uplatnenia storna je podmienkou, že   počet dní  ďalšieho prenájmu a celková cena prenájmu  musí korešpodnovať s prechádzajúcou objednávkou.